• Pre našich tanečníkov

• Milé deti, milí rodičia,

pohybom si vieme vyčarovať úsmev na tvári, zlepšiť imunitu, posilniť naše srdiečka a k tomu je tanec aj zábavnou formou ako vytvárať správne návyky životného štýlu.

Preto Vám prinášame video s tanečným tréningom pre vaše ratolesti, no kľudne sa k nim môžete v obývačke pridať aj vy 🙂

Takto spolu strávite spoločný čas aktívne!

Užite si hodinu našich usmiatych učiteliek tanečného odboru Lucky a Lucky!

Veríme, že sa čoskoro stretneme 🙂

• Vyučovanie od 26.10.2020

• Vážení rodičia a žiaci,

v zmysle rozhodnutia ministra školstva zo dňa 23.10.2020 SZUŠ Kláštor pod Znievom dáva do podvedomia ,že sa :

-      mení forma individuálneho vyučovania- prechádzame na dištančné vzdelávanie ,čiže online vyučovanie. Triedni učitelia budú kontaktovať svojich  žiakov a rodičov.

-      skupinové vyučovanie - hudobná náuka,  výtvarný a tanečný odbor bude naďalej prebiehať dištančnou formou výučby.